Akita Inu - fena

Yoake Go Ecstatic

narozená 5.4.2018

BIS 1. MINOR PUPPY

BIS 3. PUPPY

HUNGARIAN PUPPY GRAND WINNER

SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT 

ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

SLOVINSKÝ JUNIOR ŠAMPION

POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION

SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION

 

Rodokmen: http://www.akitapedigree.com//details.php?id=96570

 

YOAKE GO ECSTATIC

NIHONMARU GO MAIMU

  

TSUGARU TAMENOBU GO MAIMU

ZUIKOU GO KOUYASAN MIYAUCHISOU

SEMPUUJI GO MORITAKI KENSHA
SHINKA GO KOUYASAN MIYAUCHISOU
YAYOI GO HANAWA KISARIGI GYOKUZUI GO KOUYASAN MIYAUCHISOU
MOMOKO GO HANAWA KISARIGI
AOBA GO JAPAN YONEKI BUSHOUMARU GO SENSHUU TAKASHIHAMASOU NICHIRIN GO TOUKYOU KOURYUU
HAKUTOUME GO SAKAI SHIBASAKI
WAKABA GO KIBI KURIOSOU KAIYOU GO OKUFUJISOU
AYAKA GO MIZUSHIMA NAKAJIMASOU

SUMI YOKO GO SHUN'YOU KENSHA

MEGAPOLIS STYLE ICHIROU HOUKOU GO FUKUOKA SEKIDO KITANOTENZAN GO KISARAZU NOMURA
ICHI GO FUKUOKA SEKIDO
FUTABA GO SHIRAI HACHIYA GO MUSASHI AIWA
IROHA GO ZUSH MURAI
SHINKA GO ASO INOUE KAYAMA GO ASO INOUE SHOUEI GO ASO INOUS
SHIZUKA GO SAGA MORISHITASU
SAIREI FO MISS OTAFUKU  SHOUDAI GO NIGATA KURIYAMA
KOMAHIME GO MISS OTAFUKU

výstavy:

  Datum Výstava Třída Známka Diplom
1. 2.9.2018 Speciální výstava Japonských plemen štěně VN 1 Best Minor Puppy, BIS 1. Minor Puppy  
2. 7.10.2018 CACIB České Budějovice dorost VN 1  
3. 14.10.2018 Evropská výstava Varšava (PL) dorost VN 2/9  
4. 19.10.2018 CACIB Komárom (HU) dorost VN 1 Best Puppy   
5. 20.10.2018 CACIB Komárom (HU) dorost VN 1 Best Puppy  
6. 21.10.2018 CACIB Komárom (HU) dorost VN 1 Best Puppy  
    HUNGARIAN PUPPY GRAND WINNER       
7. 26.10.2018 CACIB Bratislava (SK) dorost  VN 1 BIS PUPPY 3. místo  
8. 27.10.2018 CACIB Bratislava (SK) dorost  VN 1  
9. 28.10.2018 CACIB Bratislava (SK) dorost  VN 1  
    SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT      
10. 2.12.2018 CACIB Praha dorost  VN 1  
11. 8.12.2018 CACIB Wels (A) dorost  VN 1  
12. 9.12.2018 CACIB Wels (A) dorost  VN 1  
13. 13.1.2019 NV Brno mladá V1 CAJC  
14. 19.1.2019 CACIB Celje (SLO) mladá V2  
15. 20.1.2019 CACIB Celje (SLO) mladá V2  
16. 25.1.2019 CACIB Nitra (SK) mladá V1 CAJC  
17. 26.1.2019 CACIB Nitra (SK) mladá  V3  
18. 27.1.2019 CACIB Nitra (SK) mladá V2  
19. 2.2.2019 CACIB Brno mladá V1 CACJC BOJ  
20. 3.2.2019 CACIB Brno mladá VD3 - dle rozhodčího p. Jančíka má nohy do X  
21. 7.2.2019 CACIB Budapešť (HU) mladá V2  
22. 8.2.2019 CACIB Budapešť (HU) mladá V1 HPJ  
23. 9.2.2019 CACIB Budapešť (HU) mladá  V2  
24. 10.2.2019 CACIB Budapešť (HU) mladá V1 HPJ  
25. 16.2.2019 CACIB Celje (SLO) mladá  V2  
26. 16.2.2019 Speciální výstava FCI 5 Celje (SLO) mladá V1 Junior Winner, Best Female, BOS  
27. 17.2.2019 CACIB Celje (SLO) mladá V1 Junior Winner, Best Female, BOJ, BOS  
28. 24.2.2019 NV Bratislava (SLO) mladá V1 CAJC BOJ  
29 9.3.2019 CACIB Gratz (A) mladá V2  
30 23.3.2019 NV Zielona Góra (PL)  mladá  V1 Youth Winner Best Junior  
31 24.3.2019 NV Zielona Góra (PL) mladá  V1 Youth Winner Best Junior  
32 30.3.2019 CACIB Salzburg (A) mladá  V1 CAJC  
33 7.4.2019 NV Ostrava mladá V1 CAJC BOJ  
  9.4.2019 ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION      
34 14.4.2019 CACIB České Budějovice mladá V1 CAJC BOJ BOB  
    KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION      
35 20.4.2019 CACIB Maribor (SLO) mladá V1 Junior Winner Junior BOB Best Female BOS  
36 21.4.2019 CACIB Pohorje (SLO) mladá  VD 1  
    SLOVINSKÝ JUNIOR ŠAMPION      
37 26.4.2019 NV Opole (PL) mladá V1 Youth Winner, Best Junior  
38 27.4.2019 CACIB Opole (PL) mladá V1 Youth Winner, Best Junior  
    POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION      
39 11.5.2019 CACIB Wielsburg (A) mladá V1 CAJC BOJ  
40 18.5.2019 CAC Pápa (HU) mladá  V5  
41 19.5.2019 CAC Kapuvár (HU) mladá  V2  
42 13.7.2019 CACIB Oberwart (A) mladá V2  
43 17.8.2019 CACIB Bratislava (SK) mlasá  V1 CAJC  
    SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION